Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Zelen Cup 2015

Zelen Cup 2015
Podještědský sportovní areál v Českém Dubu

19-21.6.2015

 

Po dvoch veľmi úspešných rokoch, sme sa aj do tretice zúčastnili turnaja Zelen Cup v Podještedskom športovom areáli v Českom Dubu.

Tento turnaj je neoficiálnymi majstrovstvami ČR v malom futbale. Po dvoch veľmi úspešných rokoch (2013 a 2014), keď sme skončili na druhom mieste, tentokrát ale neplatilo známe „do tretice všetko dobré“. Najprv sme síce suverénne postúpili zo skupiny, keď sme postupne zdolali Jablíčka Chomutov (2 : 0), AC Glóbus (1 : 0), Mastek Team (3 : 0), Edymax (3 : 0), Šmoulové (2 : 1) a nestačili na 1.FC Praha (1 : 2). V šestnáťfinále sme narazili opäť na Edymax a opäť sme si s ním bez inkasovaného gólu poradili (4 : 0). Následne sme ale nezvládli osemfinálne, v ktorom nám po prehre 0 : 2 vystavil stopku výber Příbrami, ktorý sa neskôr stal celkovým víťazom turnaja.

 

Zostava: Martin Škovran, Juraj Kánássy, Erich Vágner, Mikuláš Jonec, Ladislav Gábor, Ladislav Herditzký, Peter Pap, Peter Slicho, Matúš Hudák, Jakub Hromada,

 

Výsledky sobota

 

Výsledky nedeľa

 

 

TOPlist