Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Zelen Cup 2014

Zelen Cup 2014
Podještědský sportovní areál v Českém Dubu
20-22.6.2014

 

Po veľkom úspechu z minulého roku, keď sme ako nováčik turnaja skončili na výbornom 2.mieste, sme sa aj tento rok, vybrali do Podještedského športového areálu obhajovať, ak nie ešte vylepšiť svoje umiestnenie.

Pripomínam, že sa jedná o neoficiálne majstrovstvá ČR v malom futbale. V Českom Dube sa opäť zišla silná konkurencia 66 tímov. Oproti minulému roku v pozmenenej, ale rozhodne nie slabšej zostave, sme 2.miesto dokázali obhájiť, potvrdili sme svoje kvality a pokrstili nové dresy pre nasledujúcu sezónu. História sa žiaľ, alebo ak chcete chvalabohu, v podstate do bodky opakovala. Finálový zápas sme prehrali, presne ako minulý rok 1 : 2 a čo asi trochu škrie, opäť po penaltách. Zmenil sa nám iba finálový súper. V minulom roku sme nestačili na Jablíčko Chomutov, v tomto roku na mužstvo Výběr HL Praha. Keďže si Lazio Sport Club Košice dáva iba najvyššie ciele, potrénujeme penalty, alebo vymeníme ich exekútorov 😀 a veríme, že o rok si na Zelen Cup prídeme po víťazstvo ;-).

 

Zostava: Štiber Peter – Kánássy Juraj, Vágner Erich, Jonec Mikuláš, Slicho Peter, Čisovský Marek, Begányi Gabriel, Kozár Peter, Človečko Radoslav, Dobias Timon, Sasák Maroš, Ruttkay-Miklian Tomáš, Škovran Ladislav, Herdlický Ladislav.

 

Systém turnaja:
Tímy hrajú v zložení 5 + 1. Maximálny počet hráčov na jeden tím je 14. Turnaj je tzv OPEN – nie je obmedzený pohlavím ani skúsenosťami hráčov. Jediné obmedzenie je dovŕšenie 18 rokov. Hracia doba: 2 x 10 min. Systém je koncipovaný maximálne pre 120 tímov. Herný plán bude stanovený v závislosti od počtu prihlásených družstiev. Do nedeľnej finálovej časti postúpi 64 tímov. Turnaj budú riadiť profesionálni rozhodcovia!

 

Ceny:
V turnaji sa hrá o ceny v celkovej hodnote 300.000,-Sk.
1.miesto: finančná prémia 20.000,-Sk + vecné ceny v hodnote 40.000,-Sk
2. miesto: finančná prémia 10.000,-Sk + vecné ceny v hodnote 30.000,-Sk
3. miesto: finančná prémia 5.000,-Sk + vecné ceny v hodnote 20.000,-Sk
4. miesto: finančná prémia 4.000,-Sk + vecné ceny v hodnote 15.000,-Sk
Vyhlásený bude najlepší útočník, obranca a brankár. Každý dostane vecné ceny v celkovej hodnote 8.000,-Sk.

 

Konečné umiestnenie

 

Výsledky

 

TOPlist