Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Zelen Cup 2013

Zelen Cup 2013
Podještědský sportovní areál v Českém Dubu
21-23.6.2013

 

Lazio Košice sa zúčastnilo Zelen Cupu 2013, čo sú vlastne neoficiálne majstrovstvá ČR v malom futbale. V silnej konkurencii 65 tímov sme skončili na výbornom 2.mieste, keď sme vo finále podľahli Jablíčku Chomutov 1 : 2. O víťazovi ale museli rozhodnúť až penalty.

Zostava: Erik Klema – Vágner Erich, Jonec Mikuláš, Bačo Richard, Kánássy Juraj, Lalkovič Milan, Blaga Vojtech, Gábor Ladislav, Kozár Peter, Rick Gabriel, Človečko Radoslav, Dóša Martin, Drahovský Tomáš.

 

Systém turnaja:
Tímy hrajú v zložení 5 +1. Maximálny počet hráčov na jeden tím je 14. Turnaj je tzv OPEN – nie je obmedzený pohlavím ani skúsenosťami hráčov. Jediné obmedzenie je dovŕšenie 18 rokov. Hracia doba: 2 x 10 min. Systém je koncipovaný maximálne pre 120 tímov. Herný plán bude stanovený v závislosti od počtu prihlásených družstiev. Do nedeľnej finálovej časti postúpi 64 tímov. Turnaj budú riadiť profesionálni rozhodcovia!

 

Oficiálne vyhlásenie organizátora:
Třetí ročník neoficiálního mistrovství ČR v malé kopané – ZELENCUP 2013 zná již vítěze. Celkem bylo za dva dny odehráno 288 zápasů na 12 hřištích. Největší turnaj v malé kopané v ČR se uskutečnil tento víkend 21.-23. 6. v Podještědském sportovním areálu v Českém Dubu a na stadionech v okolí. Již v pátek v podvečer se do Českého Dubu sjelo 64 týmů, které byly rozlosovány do 8 skupin. Během soboty a neděle týmy odehrály celkem 288 zápasů na 12 hřištích na malou kopanou. Vítěznou trofej si z třetího ročníku ZELENCUP odvezli hráči týmu Jablíčko Chomutov, kteří ve finálovém zápase porazil tým Lazio Košice těsně 2 : 1. Je již tradicí, že ZELENCUP není pouze sportovním turnajem, ale i velkou třídenní párty pro hráče i příznivce malé kopané a dobré zábavy s bohatým doprovodným programem.

 

Výsledky:

 

Krížová tabuľka komplet

Výsledky sobota

Výsledky nedeľa Buhumilec

Výsledky nedeľa Dub

 

TOPlist