Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Vianočný turnaj 2013

Infiniti Aréna Košice

25-26.12.2013

 

Lazio Košice sa zúčastnilo Vianočného turnaja 2013.

Zostava: Richard Obermann – Martin Doša, Martin Nickler, Richard Bačo, Jozef Plichta – Tomáš Bačo, Juraj Kánássy, Radoslav Lukács, Michal Koribanič.

 

 

 

streda 25.12.2013
10.00 LAZIO – SC ČANTALAŠE 2 : 0
góly: Koribanič, Doša

 

12.40 LAZIO – REFLEX 1 : 2
gól: Nickler

 

15.20 LAZIO – DOMINO 2 : 1
góly: Plichta, Nickler (penalta)
ČK: Doša

 

20.40 SV SCHIRCHE HÜNDE – LAZIO 1 : 0
gól: Miroslav Sovič
V priamom zápase o 2.miesto v skupine (zaručujúce postup), sme prehrali gólom z penalty, ktorý nám navyše strelil kmeňový hráč Lazia Miro Sovič, ktorý hájil na Vianočnom turnaji farby SV SCHIRCHE HÜNDE  a tak sa pre nás turnaj týmto zápasom končí.

 

štvrtok 26.12.2013
finále
TATRA BLESK – SV SCHIRCHE HÜNDE 0 : 1
Zápas sa v riadnom hracom čase skončil bezgólovou remízou a tak museli o víťazovi rozhodnúť penalty. V nich si lepšie počínalo mužstvo SV SCHIRCHE HÜNDE, ktoré sa tak stalo víťazom turnaja. Členmi víťazného tímu boli aj kmeňoví hráči Lazia Erich Vágner a Miroslav Sovič.

TOPlist