Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Novoročný bedminton Prešov 2015

Dňa 24.1.2015 sa v Prešove uskutočnilo Novoročné priateľské stretnutie priaznivcov bedmintonu v Bedmintonovom centre, Bernolákova ul., Prešov. Hrali sa dvojhry a mixy.

Prezentácia sa niesla vo veľmi priateľskom duchu /slivovica, pivo/. Všetci účastníci z Lazia Peter Vaško, Roman Dancák, Juraj Orgován, Marcelka Zimová, Dadka Kažimírová, Tatiana Bruňacká hrali ako o život. Samozrejme sa o hráčov organizátor vzorne postaral čo sa týka jedla aj pitného režimu, ktorý poniektorý hráči doržiavali s pravidelnou presnosťou. Kto vyhral? Ten kto prišiel!!!! Výsledky sa už neriešili. Bolo veľa hodín a pokročilá hladina pitného režimu.

 

autor: Tatiana Bruňacká

 

TOPlist