Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Libra Cup 2019

Futsalový tím Lazio SC Košice sa v sobotu 30.3.2019 zúčastnil medzinárodného halového turnaja Libra Cup 40+ v poľskom Bialom Dunajci neďaleko Zakopaného. Turnaj sa hral systémom každý s každým na 2 x 10 min.

 

Po sérii šiestich víťazstiev, v ktorých naši chlapci nenašli premožiteľa, sa stali celkovými víťazmi turnaja. Lazio SC Košice vzorne reprezentovali: brankár Radoslav Hynek a hráči Juraj Kánássy, Henrich Harihovský, Peter Max, Marek Bajtoš, Miloš Lengyel, Mikuláš Vaculík, Lukáš Vaculík, Ľubomír Rusinko, Ladislav Herditzký, Juraj Orgován a Tomáš Gajdoš.

 

1.zápas:

Lazio SC – ZABRZAŃSKIE PWiK 3 : 2

góly: Gajdoš 2, Bajtoš

 

2.zápas:

Lazio SC – NIEDZIELNI Zabrze 2 : 0

góly: Kánássy, Rusinko

 

3.zápas:

Lazio SC – NEPTUN Lublin 6 : 2

góly: Harihovský, Gajdoš, Rusinko, Kánássy, Bajtoš, Lengyel

 

4.zápas:

LIFTON  Zabrze – Lazio SC 0 : 3

góly: Gajdoš, Bajtoš, Rusinko

 

5.zápas:

EKOINSTAL Maków Podhal – Lazio SC  0 : 1

gól: Lengyel

 

6.zápas:

AC VILLIAM FC Budapest – Lazio SC 1 : 2

góly: Herdiczký, Rusinko

 

TOPlist