Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

Golden Cup 40+

V dňoch 25.-26. marca 2017 sa zástupcovia Lazio Sport Club Košice zúčastnili futsalového turnaja Golden Cup 40+ vo Wegierskej Gorke v Poľsku.

V prvom zápase sme si poradili s Neptun Lublin 6 : 0, keď sme už v 3.minúte vyhrávali 3 : 0 a zápas sme tak v kľude dohrali.
góly: Bajtoš 3, Vágner O., Max J., Ruttkay

V druhom zápase sme prehrali s Gospodarz Gorka 0 : 1, keď sme inkasovali gól v poslednej minúte zápasu.

V treťom zápase sme vyhrali s Wodociagi Zabrze 5 : 2. Po celý čas vyrovnaný zápas sme nakoniec zlomili v náš prospech.
góly: Bajtoš 2, Max J. 2, Vágner E.

Vo štvrtom zápase sme vyhrali s Lifton Polska 10 : 1, keď sme súpera drtili od prvej do poslednej minúty.
góly: Bajtoš 3, Lengyel 2, Lukács 2, Ruttkay, Herditzký, Max J.

Víťazstvo v poslednom zápase nám zároveň zabezpečilo celkový triumf v turnaji GOLDEN CUP 40+.

Najlepším strelcom turnaja sa stal náš hráč Marek Bajtoš s 8 gólmi.