Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

2.ročník Memoriálu Ďura Hakiho

17/06/2017

 

V sobotu 17. júna 2017 sa v športovom areáli v Malej Ide uskutočnil 2. ročník Memoriálu Ďura Hakiho. Na nášho zosnulého kamaráta si členovia Lazia Sport Club Košice zaspomínali pri súťaži dvojíc v bedmintone a tenise a súťažiach jednotlivcov v stolnom tenise, šípkach a kartovej hre „červene“.

 

Po napínavých bojoch sa nakoniec z víťazstva v jednotlivých kategóriách tešili: Milan Lalkovič a Miki Jonec (tenis štvorhra), Ela Sopková a Peter Pap (bedminton štvorhra), Miki Lazar (šípky), Miki Jonec (stolný tenis) a Stano Priščák (karty).

 

Fotogaléria:

 

TOPlist