Arrow Left Arrow Right

Lazio Sport

Club Košice

Legenda je len jedna...

Lazio Košice vzniklo v roku 1990, keď sa partia futbalových nadšencov, ktorá dovtedy hrala v telocvični na gymnáziu L. Novomeského rozhodla, že si prihlásením do 1. ročníka mestskej ligy sálového futbalu zmeria sily aj s inými mužstvami v rámci Košíc. V roku 2012 vzniklo Občianske združenie Lazio Sport Club Košice, ktoré je dobrovoľným združením občanov, fyzických a právnických osôb, ktoré sa združili s cieľom športového vyžitia svojich členov vo futsale, bedmintone, florbale, hokeji a tenise, organizovania súťaží pre mládež a rekreačných športovcov a zúčastňovať sa súťaží organizovaných inými športovými združeniami.

Novinka

1.ročník Memoriálu Ďura Hakiho

10/07/2016

 

V sobotu 9. júla 2016 sa v športovom areáli v Malej Ide uskutočnil 1. ročník Memoriálu Ďura Hakiho. Na nášho nedávno zosnulého kamaráta si členovia Lazia Sport Club Košice zaspomínali pri súťažiach jednotlivcov v stolnom tenise a šípkach a súťažiach dvojíc v tenise a bedmintone.

 

Po urputných bojoch, pri ktorých si súťažiaci nič nedarovali sa nakoniec z víťazstva v jednotlivých kategóriách tešili: Rado Lukács (stolný tenis), Peter „Fofo“ Vaško (šípky) a dvojice Stano Priščák s Ďurom Orgovánom (tenis) a Peter „Fofo“ Vaško s Elou Sopkovou (bedminton).

 

Výsledkové listiny:

stolný tenis

šípky

tenis

bedminton

 

Fotogaléria:

 

TOPlist